Виготовлено на Львівщині

Соки прямого віджиму ТМ«SIMS juice» виготовляють на виробничих потужностях ФГ «Елітфрукт». Наше виробництво знаходиться на Львівщині безпосередньою в зоні вирощування фруктів. Контейнери із зібраним вручну врожаєм малими партіями відразу потрапляють в цех на переробку. Власна сировинна база дає можливість контролювати і управляти якістю фруктової сировини.
Власний аграрний комплекс забезпечує виробництво добірними плодами. Для зберігання зібраного врожаю та запобігання псуванню до моменту переробки використовується високотехнологічне холодильне обладнання.
Наші соки виготовляються на виробничих потужностях з використанням технології прямого віджиму свіжих плодів в поєднанні з оптимальним режимом пастеризації. Це дозволяє отримати стерильний продукт і в той же час максимально зберегти поживну цінність, смак та аромат натурального соку.

Наша продукція
Запрошуємо до співпраці дистриб’юторів
по реалізації соків прямого віджиму
ТМ «SIMS juice»

Відділ продажу ТМ «SIMS juice»
Яблуко – Яблучний Сік
Напевно, жоден із звичних для нас фруктів не зрівняється по значимості із яблуком! Яблуко смачний, корисний, цілий рік доступний і зрозумілий нам фрукт. Завдяки селекції на протязі багатьох віків виникло велике розмаїття сортів. Пліній Старший описує 23 сорта яблук, відомих на той час у Римі. Завдяки римським воякам яблуко перекочувало із Африки у Європу і розпочало свій тріумфальний хід.
Клітини яблука на 75-90% складаються з води. Що є корисного у яблучному «колодязі»? Адже в цій органічній воді, яку плід отримав через коріння, стовбур і гілки яблуні, знаходяться поживні речовини, які ми отримуємо, з’їдаючи яблуко чи випиваючи склянку яблучного соку.
Отже: 18 мінералів, в тому числі солі калію, кальцію, заліза, міді, цинку, марганцю, кобальту, фосфору; 10 вітамінних сполук – А, В1, В2, В5, В6, В7, Вс, С, РР, К, каротини; органічні кислоти – яблучна, лимонна, саліцилова; пектин, крохмаль; ефірні олії.
Яблука також багаті на поліфеноли – рослинні пігменти флавоноїди, які надають забарвлення фруктам, формують їх смак і є дуже цінними для здоров’я природними антиоксидантами, проявляючи РР-вітамінну активність. Особливо багато їх знаходиться в шкірці і підшкірному шарі яблучного м’якуша. Під час переробки яблук важливо не зруйнувати ці сполуки, а дбайливо перенести їх у сік. В процесі прямого віджиму нами застосовується технологія, яка дозволяє стабілізувати поліфеноли в сокові. На виході отримуємо яблучний сік з натуральним кольором і смаком.
Важливим показником якості соків є аромат. Аромат яблучного соку формується леткими ароматичними сполуками, які містяться у свіжих яблуках, а також утворюються в процесі їх переробляння. Достеменно не відомо, яка саме органічна сполука відповідає за аромат яблучного соку. Хроматографічним аналізом встановлено, що ароматичні речовини натурального яблучного соку містять біля 25-ти летких речовин, в тому числі: етилформіат, метанол, ацетон, етанол, етилпропіонат, етилізобутират, пропілацетат, н-пропанол, етилбутират, ізобутанол, етилізовалерат, етилвалерат, н-бутанол, амілацетат, ізоамілол, н-амілол, етилкапронат, гексилацетат, гексанол… Щоб отримати яблучний сік з натуральним ароматом, важливо не втратити ці леткі ароматичні вуглеводні в технологічному процесі.