Рослинницька діяльність є одним з основних та пріоритетних напрямків діяльності компанії та передбачає обробку сільськогосподарських земель, виробництво зернових та олійних культур.

Елітфрукт обробляє близько 1000 га в Львівській області, яка є  кліматично сприятливою та екологічно чистою зоною.

Технології

Елітфрукт вирощує сільгосппродукцію використовуючи передові агротехнології та техніку, також надає послуги іншим господарствам з обробітку ґрунту та збирання урожаю.

Всі сільськогосподарські культури вирощуються за інтенсивними технологіями, які підприємство розробляє згідно результатів агрохімічних обстежень грунтів.

Компанія застосовує комплексні мінеральні добрива, органічні добрива, насіння та засоби захисту рослин лише найкращих вітчизняних та закордонних виробників, що дає змогу забезпечити високу урожайність та зберегти належну родючість ґрунтів.

На базі підприємства діє сервісний центр, що дозволяє вчасно і якісно виконувати ремонт та обслуговування техніки.

В планах компанії – подальше збільшення врожайності за рахунок оптимізації технологічних операцій, будівництво власного елеваторного комплексу та розширення наявних потужностей зі зберігання зерна.

Володіння власними потужностями для зберігання дасть можливість компанії продавати свою сільськогосподарську продукцію протягом маркетингового року, а також зменшить ризики, пов’язані з сезонними коливаннями цін та фізичною втратою врожаю.

З питань купівлі заповніть форму нижче