Які вони, соки?

Яблучний, грушевий, вишневий, смородиновий, малиновий, морквяний, гарбузовий, буряковий….

Натуральні фруктові, ягідні, овочеві соки повинні бути присутні у щоденному раціоні людини. Ці чудесні напої мають велике розмаїття смаків, охолодженими тамують спрагу і тонізують у спекотний день, ефективно впливають на здоров’я.

Натуральні соки містять практично всі необхідні людському організму поживні речовини – природні цукри,  органічні кислоти, мінерали, вітаміни, дубильні речовини, ароматичні сполуки, біофлавоноїди і тому є хорошим засобом оздоровлення і профілактики захворювань.

В натуральних соках присутні мінеральні речовини (калій, кальцій, залізо, мідь, магній, фосфор, марганець, молібден, бор, йод). Наприклад, присутність калію сприяє виведенню із організму надлишку рідини, тому соки корисно вживати людям із хворобами нирок, серцево-судинними захворюваннями. Соки, багаті на сполуки заліза, корисні при деяких формах малокрів’я.

В натуральних соках міститься велика кількість клітковини і пектинів – баластних речовин, які сприяють травленню  їжі. Баластні речовини покращують перистальтику кишківника, сприяючи виведенню шлаків і токсичних речовин із організму.

Варто пам’ятати, що натуральний сік – це створений самою природою еліксир молодості, краси і здоров’я; немедикаментозний засіб, призначений для живлення клітин, органів і тканин. Розумно і систематично вживаючи натуральні соки, можна регулювати артеріальний тиск, насичувати тіло вітамінами, стимулювати всі важливі життєві процеси організму. Вважається, що фруктові і ягідні соки очищують організм, в той час як овочеві соки відновлюють його.

Вуглеводи натуральних соків представлені в основному фруктозою і глюкозою, частка сахарози незначна.  В яблучному сокові в 4 рази більше фруктози, ніж сахарози. А у вишневому сахарози практично немає, цукри представлені фруктозою і глюкозою. Завдяки такому складу вуглеводів натуральні соки мають відносно невисокий глікемічний індекс. Наприклад, глікемічний індекс пива – 110, а яблучного соку – 40.

Корисно вживати натуральні соки при різних інфекційних захворюваннях, особливо тих, які супроводжуються підвищенням температури тіла; при серцево-судинних захворюваннях; при авітамінозах, особливо в зимові і весняні місяці; при порушеннях обміну речовин.

Достоїнство соків ще і в тому, що речовини, які в них знаходяться, засвоюються на 100%, причому дуже швидко, всього за 5-10 хвилин.

Соки використовують в якості дієтичного харчування, адже на 75-90% вони складаються з води. Отже, їх калорійність є невисокою. Насичуючи клітини усіма необхідними для організму речовинами, соки не додають кілограмів і тому з успіхом застосовуються в дієтах для зниження ваги тіла і профілактики ожиріння.

Сокотерапію, як метод лікування, неодноразово досліджували американські і канадські лікарі, зокрема доктор Норман Уокер, а також німецький лікар Ойген Хойн.  Досвід медиків і народних цілителів довів справедливість виразу «жива органічна вода» по відношенню до натуральних соків.

Доброю звичкою є готувати соки «фреш» в домашніх умовах. У свіжовичавленому сокові знаходиться максимальна кількість біологічно активних речовин. Проте довго зберігати такий сік не можна, його треба відразу вжити.

Лагідна термічна обробка натуральних соків прямого віджиму під час промислового розливу також дозволяє зберегти практично всі корисні властивості продукту.

Який сік найкращий? Всі хороші і корисні, хоча відмінність між ними все-таки є. Виберіть самі, який вам найбільше смакує і підходить.

Насамкінець треба додати, що існує індивідуальне сприйняття натуральних соків різними людськими організмами, як і будь-яких інших продуктів харчування. Те, що може бути корисне одній людині, може не підходити іншій. Тому, маючи ті чи інші протипоказання, кожен повинен враховувати індивідуальні особливості свого організму, перше ніж застосовувати дієту на основі соків чи просто їх регулярне вживання.

Запрошуємо до співпраці дистриб’юторів
по реалізації соків прямого віджиму
ТМ «SIMS juice»

Для співпраці заповнюйте контактну форму або телефонуйте.