Новини

Соки прямого віджиму ТМ «SIMS juice» – особливі

Восени 2019 року фермерське господарство «ЕЛІТФРУКТ», яке займається вирощуванням фруктів, ягід та овочів на Львівщині, придбало і встановило комплексну технологічну лінію компанії Šraml (Словенія) для виробництва та розливу натуральних соків в скляну тару.

Спеціально обладнане приміщення консервного цеху знаходиться безпосередньо в зоні вирощування фруктів. Контейнери із зібраним вручну врожаєм малими партіями відразу потрапляють в цех на переробку. Господарство має холодильні та морозильні камери, в яких за відповідних температурних режимів має можливість зберігати врожай до переробки на сік в міжсезоння.

В даний час лінійка натуральних соків прямого віджиму, які виробляються безпосередньо зі свіжих фруктів та овочів, представлена в наступному асортименті:

- Яблучний сік неосвітлений пастеризований.

Фруктова частина 100%.

Яблучний сік ТМ «SIMS juice» є гармонійною композицією соків із кращих сортів яблук, вирощених у власних садах: Гала, Чемпіон, Голден Делішес, Ліголь, Айдаред, Кунспур, Джонаголд, Чорний принц. Купажування соків, отриманих із різних сортів яблук, дає можливість отримати в кінцевому продукті надзвичайно багатий смак та аромат.

- Яблучно-грушевий сік неосвітлений пастеризований.

Фруктова частина складається із 90% яблучного соку, 10% грушевого соку.

При купажуванні яблучно-грушевого ТМ «SIMS juice» використовується сік із сортів яблук, які вдало підкреслюють смак солодкого «медового» соку із груші Конференція. Сік насичений, ароматний, солодкий.

- Яблучно-морквяний сік неосвітлений пастеризований.

Плодова частина складається із 80% яблучного соку, 20% морквяного соку.

Для приготування цього соку використано один із кращих сортів моркви, придатних для виробництва якісного морквяного соку – Балтімор. Цей сорт моркви з ніжною м’якоттю, соковитий, солодкий, з інтенсивним оранжевим забарвленням, багатий на β-каротин. Морквяний сік ми отримали віджимом із сирих подрібнених морквяних коренеплодів, а не протиранням до стану пюре провареної моркви, як роблять це інші українські виробники. Яблучно-морквяні соки з м’якоттю інших українських виробників містять лише 40% плодової частини, тому що розбавлені цукровим сиропом. Яблучно-морквяний сік ТМ «SIMS juice» не містить доданого цукру, має ніжну консистенцію і неповторний смак, не схожий на інші яблучно-морквяні соки, присутні на ринку.

- Яблучно-імбирний сік неосвітлений пастеризований.

Плодова частина складається із 98% яблучного соку, 2% соку з імбиру.

Ця сокова композиція – для справжніх гурманів. Не часто зустрінеш такий сік. Чудову смакову палітру яблучного соку ТМ «SIMS juice» дивно доповнив пряний, ароматний і цілющий імбир. Сік з імбиру добути не так просто. Нам це вдалося завдяки особливостям нашого технологічного обладнання і майстерності нашого персоналу.

- Яблучно-гарбузовий сік неосвітлений пастеризований.

Плодова частина складається із 80% яблучного соку, 20% гарбузового соку.

Для приготування гарбузового соку ми шукали мускатні оранжевоплідні сорти гарбузів, які найкраще підходять для виробництва соку. Такий сорт ми знайшли. Це гарбуз Баттернат, сорт американського походження, з м’якоттю яскравого оранжевого кольору. Приємний солодкий смак з тонкою горіховою ноткою зробив його лідером по смаковим якостям серед сортів гарбузів, які виведені і ростуть в Америці. Поєднавши отриманий гарбузовий сік з нашим сортовим яблучним соком, ми отримали купаж яблучно-гарбузового ТМ «SIMS juice», який за смаком і ароматом перевершив всі наші сподівання.