Свіжі фрукти

Ми пропонуємо фрукти найвищої якості цілий рік!

Наша продукція – свіжі яблука, груші, сливи та ін. вирощені у власних садах. Щоб зберегти фрукти свіжими, ми використовуємо професійне обладнання та якісну упаковку.

Також на території нашого комплексу є сучасний логістичний центр “Захід Ресурс” площею більше 40 га, який має холодильні камери, автоматичні сортувальні лінії продуктивністю більше 5 т/год. Весь процес приймання товару, його сортування та пакування повністю автоматизований і піддається постійному контролю.

Від тепер ще й виробник горіхів

У 2016 ми висадили понад 5000 саджанців волоського горіха, а у 2017 році розширились ще на 50 га горіхоплідних культур.

Наша продукція

Ми продаємо продукцію безпосередньо нашим клієнтам без посередників, тому можемо запропонувати нижчі ціни. Наші фрукти, згідно отримуваних експертних висновків, за показниками безпеки відповідають встановленим вимогам, зберігаються в регульованих умовах в холодильних камерах типу ULO. Завдяки оптимальному режиму температура/вологість фрукти завжди свіжі і зберігають свою поживну цінність до моменту реалізації.

7 корисних властивостей яблук

  1. Отже, плоди перешкоджають виникненню хвороби Альцгеймера. Такі результати були отримані в ході дослідження на гризунах. З’ясувалося, що свіжий сік запобігає старінню клітин мозку.
  2. Американські вчені довели, що вживання яблук знижує ризик появи ракових захворювань внутрішніх органів, а саме: підшлункової залози, молочних залоз, товстої кишки і печінки.
  3. Два яблука в день – і ви знизите рівень «шкідливого» холестерину. Відомо, що високий рівень холестерину призводить до виникнення жовчнокам’яної хвороби. Для профілактики появи захворювання їжте яблука.
  4. Розчинна клітковина, що міститься в яблуках, зменшує коливання цукру в крові, а, отже, попереджає виникнення діабету.
  5. Спеціальні волокна, якими багатий фрукт, ефективно допомагають і при запорах, і при діареї. Приймаючи їх в їжу, ми проводимо детоксикацію організму, адже ці фрукти прекрасно очищають печінку.
  6. Шматочок яблука після основного пройому їжі перешкоджає виникненню зубного нальоту, а ще є прекрасним масажером для ясен.
  7. Користь печених яблук також незаперечна. Завдяки тому, що в процесі запікання фрукт зберігає всі свої корисні речовини, такий спосіб приготування є дуже популярним.
apples-block-img

«Їж по яблучку щодня і забудь про лікаря!» – це поширене народне прислів’я свідчить, якими корисними і популярними є яблука.

Американські медики стверджують, що вживання яблук знижує ризик онкологічних захворювань внутрішніх органів завдяки вмісту баластних речовин – пектину, клітковини і біофлавоноїдів, які мають антиоксидантні властивості.

Дієтологи радять з’їдати принаймі два яблука в день. Яблуко забезпечить організм різними поживними речовинами – клітковиною, пектином, мінеральними сполуками, вітамінами, поліфенолами.

Особливо корисні печені яблука. Термічне обробляння фруктів сприяє перетворенню нерозчинного протопектину у розчиний пектин, який легко засвоюється. Тому печені яблука не створюють дискомфорту з травленням у людей, які погано переносять свіжі плоди. В процесі запікання яблука зберігають всі корисні речовини, перетворюючись на чудовий десерт.

Свіже хрустке яблуко прекрасно масажує десна, слугує очисником порожнини рота і зубів.