Про компанію Елітфрукт

Елітфрукт - українська компанія, заснована у 2012 році у місті Городок, Львівської області. Основним видом діяльності є виробництво і реалізація свіжих фруктів та ягід, а від тепер і горіхів. Ми постійно розширяємся і інвестуємо в нові технології, щоб вирощувати кращі плоди. Площа наших насаджень щороку збільшується.

 2017 рік 

 2017 рік 

2015 рік

 Сад черешні 2013 рік

 

Як ми працюєм 

Весна 2018

Компанія закупила нову техніку. Детальніше фото FENDT 936 VARIO + мульчер FAE SSL та Kubota M 7040 + обприскувач Ideal Evolution.

Осінь 2017

Розпочато закладку нового саду яблунь. Використано схему 3,3м х 1м, що дозволяє висадити більшу кількість саджанців та зібрати значно більше урожаю з 1 га. Дивитись відео тут.

Слива 

Одними з найяскравіших представників осіннього фруктового врожаю є сливи. Солодкі, м’які, соковиті плоди поєднують низьку калорійність з високою біологічною цінністю. 

Сливи – дуже корисний та вітамінний продукт. Вони багаті на білки, вуглеводи, харчові волокна, вільні органічні кислоти, калій, кальцій, натрій, фосфор, магній, хром, цинк, йод, марганець, мідь, фтор, провітамін А, вітаміни групи В, РР, С і Е. До речі, останнього вітаміну у сливах навіть більше, аніж у вишнях, апельсинах, грушках чи черешнях. Не бракує сливам і біологічно активних речовин – 25% легкозасвоюваних вуглеводів складає фруктоза, решта – глюкоза.

слива , plum
Цілі

Основна ціль нашої компанії - працювати так, щоб продукція була виключно високої якості, екологічно чиста та користувалася довірою серед споживачів.

Якість
Використання сучасних технологій, необхідна технічна оснащеність.
Натуральність
Дотриманням екології садівництва.
Довіра
Професіоналізм, хороша репутація .
Продукція

Ми продаємо безпосередньо нашим клієнтам без посередників, завдяки цьому можемо запропонувати нижчі ціни. Наші продукти не містять речовин шкідливих для здоров'я людини. Продукти зберігаються в належних умовах (ULO холодильні камери), таким чином, вони завжди свіжі і зберігають цінні вітаміни протягом усього сезону.

<span style="font-weight: bold;">Яблука</span>
Яблука
<span style="font-weight: bold;">Груші</span>
Груші
<span style="font-weight: bold;">Сливи</span>
Сливи
<span style="font-weight: bold;">Черешня</span>
Черешня